به دلیل نوسانات قیمت ها، فعلا پرداخت تنها با هماهنگی با بخش فروش انجام می پذیرد. جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی یا گفتگوی آنلاین در ارتباط باشید.

قوانین و مقررات ابزارسل

استفاده از خدمات وبسايت ابزارسل به معناي موافقت با قوانين و مقررات زير مي باشد:

فروشگاه اينترنتي ابزارسل بر اساس قوانين موجود در تجارت الکترونيک کشور و طبق قوانين جمهوري اسلامي ايران در خدمت صنعتگران عزيز مي باشد

1- براي اطلاع از ابزارهايي که به علت نوسانات بازار و يا اطلاع از موجودي با شماره 66756906 تماس حاصل فرماييد.

2- سعي شده اطلاعات توضيحي ابزارها با بهترين و کاملترين نحو در خدمت شما قرار بگيرد. در صورت وجود خطا در اطلاعات ابزارسل مسئوليتي در قبال محتواي نامعلوم و اشتباهات تايپي احتمالي نخواهد داشت اما همواره در جهت بروزرساني و هر چه بهتر کردن آرشيو اطلاعات سايت قدم برميدارد.

3- استفاده از اطلاعات، تصاوير و محتواي اختصاصي سايت در وبسايت هاي ديگر شرعا و عرفا حرام ميباشد و در صورت مشاهده پيگرد قانوني خواهد داشت.

4- کاربران براي سفارش بايد اطلاعات کامل و مورد نياز را وارد کنند. در صورت نقص کاربر براي کامل کردن اطلاعات بايد با شماره هاي 02166756906 و 09198112356 تماس بگيرد.

5- در صورتي که ابزارسل نتواند کالاي مورد نظر را به مشتري تحويل دهد مشتري حق دارد تمام و کمال و بدون خسارت پرداختي از طرف ابزار سل و همچنين بدون هزينه براي کاربر ، پول را از ما دريافت کند. البته سعي داريم اينگونه اتفاقات رخ ندهد.

قوانین عودت کالا

6- براي مرجوع و عودت کالا، بايد با مسئولين فروش ابزارسل هماهنگ کنيد. بازگشت کالا تنها در صورت نقص فني و تا 72 ساعت از موعد ارسال مقدور ميباشد. همچنين براي ابزارهاي دقيق و اندازه گيري مرجوعي کالا به دليل حساسيت ابزار امکان پذير نمي باشد.

7- در صورت باز نشدن بسته کالا تا 5 روز امکان عودت کالا امکان پذير ميباشد. البته در اينصورت که کالا بدون نقص فني است هزينه ارسال بر عهده خود کاربر ميباشد.

8- لوازم اندازه گیری مرجوعی ندارند. لطفا پیش از خرید با اطلاع کامل از محصول و مشاهده صفحه کاتالوگی از صحت ابزار خود اطمینان حاصل فرمایید.

دسته بندی