به دلیل نوسانات قیمت ها، فعلا پرداخت تنها با هماهنگی با بخش فروش انجام می پذیرد. جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان ما از طریق تماس تلفنی یا گفتگوی آنلاین در ارتباط باشید.

درباره ابزارسل بیشتر بدانید...

ایده تاسیس ابزارسل

حضور چندین ساله در یکی از بزرگترین بازار های صنعتی و ابزار آلات کشور و کسب تجربه های مهم و ارزشمند تیم ابزار سل را به سمت کسب و کار اینترنتی سوق داد.

چرا ابزارسل

ابزار سل اولین و بزرگترین مرجع فروش اینترنتی ابزار در زمینه تراشکاری و اندازه گیری و قالبسازی است.گروه های مختلف کالا مانند:اینسرت(الماس)،قلاویز، مته، حدیده، سه نظام، برقو، فرز انگشتی، تیغچه، هلدر، کلت و فشنگی عرضه میشود.

مشتری مداری در ابزارسل

یکی از اولویت های ابزار سل، ارائه توضیخات فنی مناسب با توجه به نیاز کاربران و فروش ابزارآلات با قیمت مناسب و کیفیت بالاو تیم ابزار سل همواره تلاش می کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش و حین و پس از خرید بیشترین ارزش را برای کاربر داشته باشد.

نماینده برترین برند های ابزار

ابزار سل با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برند های ابزار در گروه ای مختلف و همکاری های گسترده ای در زمینه واردات ابزار، تلاش می کند نیازهای متفاوت مشتریان را تامین نماید.

تضمین کیفیت

کیفیت و سهولت در استفاده از سایت ابزار سل و خدمات ارائه شده در آن یکی از مهم ترین و با اولویت ترین موضو عات ابزار سل است.

100%

مشتریان راضی

100%

عدم مرجوعی

400

قطعات اماده ارسال

300

خریدار فعال

منو اصلی